Opinie o silicolgel

Skuteczność silicol®gelu pochodząca z jego naturalnych składników. Uwierz w ich siłę i zaufaj preparatowi tak, jak zaufali mu ludzie z dostępem żołądkowo-jelitowym.

Poznaj ich opinie:

Iza

Chciałbym podjąć decyzję na temat produktu: Jest naprawdę super. Jeśli chodzi o ból jelitowy, wzdęcia i zgagę, mogę przejść z czystego sumienia.


Elżbieta

Po spożyciu Silicolgel jest bardzo dobrze, nie odczuwam zaparć i wzdęć. Nie ma żadnych problemów trawiennych, można się bardzo lekko.


Rafał

Zamówiłem zamówioną wersję próbkę. Produkt starczył mi na dwa tygodnie, neutralny smak, przyjemna konsystencja…ale CO NAJWAŻNIEJSZE ZNIWELOWAŁ MOJE PROBLEMY GASTRYCZNE, m.in. obijanie, zgagę, biegunkę. Na pewno wrócę do tego produktu.
Dziękuję.


Ewa

Stwierdzono u mnie przepuklinę stosowania przełykowego. 4 tygodniowe kuracje preparatem Silicolgel złagodzony sposób leczenia z powodu: zgagę, kwaśne leczenie, cofanie się treści pokarmowej do przełyku, ból w nadbrzuszu. Po spożyciu Silicolgel wywołany jest kwaśnością soku żołądkowego i uszkadzającego działanie solnego na błonę śluzową. Zmniejszają się dolegliwości związane z nadmierną konsumpcją gazu w przewodzie pokarmowym.


Klaudia

Po zastosowaniu Silicolgel już zauważono, że żołądek został uruchomiony, jak należy i czuje się o wielu zastosowaniach. Mogę być osobą inną.


Maria

Od urodzenia zmagam się ze z uporczywą zgagą. Stosowałem różne preparaty, ale efekt był nieprawidłowy lub nieprawidłowy. Pierwsze zastosowanie Silicolgel-u było bardzo zaskakujące, takie wystąpiło, gdy się nie spodziewałem. Wydaje się, że to możliwe, że połknął zabezpieczeń „cement”, który zaklejał wszystkie szpary, ale po chwili zaczynał się ulga. Najważniejsze w tym przygotowaniu jest to, że szybko działa i natychmiastowo działa. Poza tym, że zgaga pojawia się coraz częściej.
Bardzo dziękuję.


Tadeusz

Witam-jestem miło zaskoczony-cierpię z powodu refluksu
Zamówiłem bezpłatną próbkę na dwie przerwy -pomogło
naprawdę polecam wszystkim!!!!


Agnieszka

Silicolgel rozwiązanie moje oczekiwania i złagodzone moje dolegliwości.
Posiadanie dostępu i smak co nie utrudnia korzystania.
Produkt godny polecenia.


Tomasz

Chciałbym powiedzieć na wstępie, że IBS nas nie definiuje! Mamy o co walczyć w naszym życiu i powinniśmy się tego trzymać. Na zespół jelita drażliwego choruję od 5 lat. Dolegliwości pojawiły się znikąd i po tym czasie, nie wiem na pewno, co przyczyniło się do mojej obecnej sytuacji. Jako inżynier budownictwa prawie nigdy nie jadłem regularnie posiłków. Stres, spowodowany pracą i dotrzymywaniem terminów, mógł być jedną z tych przyczyn. Do moich głównych objawów należały zgaga, po każdym spożytym posiłku, nadmiar gazów, czasem biegunki i ciągłe bóle brzucha.
Nasilające objawy IBS stawały się dla mnie nie do zniesienia, ciągle byłem zły, a moje frustracje wyładowywałem na moich pracownikach i niestety najbliższych. Moja żona zagroziła mi nawet rozwodem, po jednej z naszych kłótni. To był wyraźny sygnał, że muszę zacząć szukać alternatywnych rozwiązań do tych, które nie były skuteczne. Mimo regularnego zażywania antydepresantów, które miały uspokoić mój żołądek i innych leków wspomagających trawienie, wydawało się, że jestem skazany na życie z IBS w najgorszej postaci!
Jednak jeden z moich kolegów wspomniał, że jego żona zażywa Silicolgel. Poprosiłem go o zakup leku i zacząłem „eksperymentalną terapię”, wcześniej oczywiście skonsultowałem się z moim lekarzem, a ten dał mi zielone światło na wypróbowanie Silicolgelu. Przyjmowałem jedną łyżkę stołową Silicolgel trzy razy dziennie i po miesiącu kuracji zacząłem odczuwać znaczną poprawę.
Teraz, gdy moje objawy nawracają od razu stosuję Silicolgel i mogę cieszyć się spokojnym życiem u boku moich ukochanych dzieci i żony!
Nawigacja wpisu
AniaAgnieszka


Ania

Mam dwadzieścia dwa lata i cierpię na IBS od 7 lat. Zanim choroba się zaczęła, byłam aktywną, energiczną, ambitną, pewną siebie licealistką. Pierwsze objawy pojawiły po tym, jak ktoś wepchnął mnie do brudnego jeziora, w ramach żartu i połknęłam trochę wody. Nie wiem czy dokładnie to było przyczyną, ale od tamtej pory uczęszczałam tylko na 60% moich zajęć a moje oceny drastycznie się pogorszyły. Niestety przez moje dolegliwości i złe wyniki w szkole nie dostałam się na wymarzone studia. Ale w tej całej sytuacji, uśmiechnęło się do mnie trochę szczęścia i zdołałam się dostać na kierunek pokrewny do mojego wymarzonego. Niestety w czasie studiów sytuacja z moim zdrowiem ciągle się pogarszała – ciągłe biegunki, bóle brzucha i nieprzespane noce sprawiały, że nie byłam w stanie uczestniczyć normalnie w zajęciach. Moja samoocena spadła do minimum, aż stwierdzono u mnie depresję.
Ciągłe wizyty u nowych specjalistów, niezliczone testy i badania, które nie wskazywały jasnego wyniku i źródła moich dolegliwości, a wdrożone terapie nie przynosiły żadnych efektów. Dopiero, gdy zaczęłam stosować Silicolgel, moje symptomy zaczęły powoli tracić na sile i mogłam zacząć normalnie funkcjonować! Ten naturalny lek na bazie kwasu krzemowego, pozwolił mi pozbyć się bóli brzucha, wzdęć i ciągłych biegunek.
Silicolgel stosuję już od roku i w końcu mogę pochwalić się normalnym życiem studenckim. Uczęszczam regularnie na zajęcia i w tym roku bronię licencjat! Pracuję jako kelnerka w małej kawiarence, a moje życie uczuciowe bardzo rozkwitło.
Wiem jedno, że z IBS można normalnie funkcjonować! Trzeba mieć wiele samozaparcia i szukać różnych rozwiązań, ale najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać!


Joanna

Po raz pierwszy zdiagnozowano u mnie zespół jelita drażliwego (IBS) dwanaście lat temu. Problemy żołądkowo – jelitowe wkradły się we wszystkie aspekty mojego życia. Pracowałam jako dyplomowana planistka miejska w Birmingham City Council. Z powodu złego stanu zdrowia, ciągłych nieobecności w pracy spowodowanych dokuczliwymi objawami ze strony przewodu pokarmowego, ataków lęku i depresji, straciłam pracę.
Stan mojego zdrowia wpłynął na wszystkie moje relacje. Nie byłam w stanie jeździć w długie podróże samochodem, pływać z synem, wyprowadzać psa. Posiadam konia, ale przestałam na nim jeździć z obawy przed wystąpieniem objawów na podwórku. W zasadzie każdy aspekt mojego życia został dotknięty: mój styl życia, finanse, małżeństwo i hobby.
Mój lekarz przepisał mi jako kurację antydepresanty i kodeinę, próbowałam też naturalnych metod leczenia, ale bezskutecznie.
Leki przeciwdepresyjne nie złagodziły żadnych objawów żołądkowo-jelitowych, ale pomogły złagodzić napady lęku i depresję, których doświadczałem w wyniku tej choroby i jej wpływu na moje życie.
Przyjaciel polecił mi Silicolgel, ale po wypróbowaniu wcześniej naturalnych produktów, które działały nie dłużej niż tydzień lub dwa, byłam bardzo sceptyczna, co do Silicolgelu. Stosuję Silicolgel od ponad pięciu lat i złagodził on wszystkie objawy, z którymi się borykałam: skurcze żołądka, ból, problemy z jelitami i wzdęcia.
Wszystkie aspekty mojego życia uległy poprawie, pozostały tylko sporadyczne bóle brzucha, ale zdecydowanie nie tak drastyczne, jak wcześniej. Znów mogę odwiedzać rodzinę, czując się pewna, że ​​nie będę musiała podróżować z poczuciem ciągłego niepokoju, że być może będę musiała skorzystać z toalety.


Karola

Po raz pierwszy problemy z trawieniem pojawiły się byłam nastolatką. Miałam biegunkę, wzdęcia i bóle brzucha, które nie mijały przez długi czas. Najgorsze wydarzyło się we wczesnych latach 50-tych, kiedy z powodu wysokiej gorączki i silnego bólu brzucha trafiłam do szpitala. Zdiagnozowano u mnie zapalenie uchyłków.
Kiedy objawy choroby zaostrzają się, ból staje się nie do zniesienia. Najpierw odczuwam dokuczliwy ból w boku, jakbym miała infekcję dróg moczowych, potem wzdęcia, a na końcu biegunkę przeplataną napadami zaparć. Ból jest potworny, a w przeszłości nie byłam w stanie go opanować bez morfiny.
W gazecie zobaczyłam reklamę Silicolgel. Wspomniałam o tym produkcie mojemu lekarzowi, ponieważ przy moich dolegliwościach stosuję różne leki i chciałam mieć pewność, że mogę wypróbować nowy lek.
Wakacje w Hiszpanii były odpowiednim momentem na wypróbowanie Silicolgelu. Brałam trzy łyżki stołowe dziennie i nie mogłam uwierzyć, jak szybko to złagodziło moje objawy. Podczas przyjmowania Silicolgelu nie pojawiły się już żadne wzdęcia ani kłucia w boku. Co więcej nie miałam również problemów z trawieniem. W tej chwili przyjmuję zaledwie jedną łyżkę stołową dziennie, ale jeśli poczuję, że coś się dzieje z moim organizmem, wracam do trzech razy dziennie.
Przyjmuję Silicolgel od kwietnia 2015 i od tego czasu nie mam żadnych problemów. Ulga od codziennych przykrych objawów, których doświadczałam, jest absolutnie niewiarygodna. Jestem teraz wolna od bólu i wzdęć!
Jak dobrze jest móc kontrolować objawy choroby. Do tej pory to mój mąż robił wszystkie zakupy do domu. Teraz już mogę wychodzić razem z nim i czerpać radość z tych prostych czynności. Wcześniej, odwiedziny rodziny trwały bardzo krótko ze względu na moje przykre dolegliwości. Dziś spędzamy razem całe dnie i cieszymy się tymi spotkaniami. Stałam się bardziej towarzyską osobą. W piątkowe wieczory odwiedzamy razem z mężem nasz lokalny pub lub delektujemy się kolacją z przyjaciółmi.


Maria

Od ponad 9 lat cierpię na dolegliwości żołądkowe. Pojawiają się zgaga, wzdęcia oraz dyskomfort. Rok temu zostałem zatwierdzony przez mojego przyjaciela Silicolgel. Silicolgel łagodzi wszelkie dolegliwości. Jak tylko dodatek występuje, gdy się zgagi, od razu zażywam Silicolgel. Pierwszy raz sprawdzić kontrolę Silicolgel, gdy tylko w nocy odczuwamy bardzo niepokojące objawy ze strony kierowcy oraz kołatanie serca. Po 20 minutach od zażycia Silicolgel ponownie prawdziwie spokojnie położyć się do łóżka i spać do rana. Nie można w to pozwolić – normalnie utrzymywałbym całą noc wychodząc w kółko po pokoju, albo łatwo się ułożyć, często zasypiając opartą na podwójnych.
Mam wrażenie, że wypróbowałam już każdy produkt dostępny na rynku, ale żaden z nich nie może być kompatybilny z działaniem Silicolgel. Ten preparat bardzo ułatwia mi moje codzienne funkcjonowanie. Na wszelki wypadek, Silicolgel zawsze zabiera ze sobą, gdy jestem poza domem. Dzięki temu, że tylko nastąpi ryzyko, że Silicolgel będzie należeć do Silicolgel, nadal mogę zacząć to robić, zamiast szukać najszybszej drogi do domu.
Lubię nietypowy czas ze znajomymi, szczególnie letnie spędzanie czasu poza domem. Od kiedy poznałem Silicolgel nie jestem zmuszona wrócić wcześniej do domu lub czujnych bezsennych nocy, niespokojnie krążąc po pokoju. Silicol zdecydowanie zmienił moje życie na lepsze.