Opinie o silicolgel

Skuteczność silicol®gelu pochodzi z jego naturalnych składników. Uwierz w ich siłę i zaufaj preparatowi tak, jak zaufali mu ludzie z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Poznaj ich opinie:

Iza

Chciałabym się podzielić opinią na temat produktu: Jest naprawdę super. Jeżeli chodzi o bóle jelit wzdęcia i zgagę to mogę go polecić z czystym sumieniem.

Elżbieta

Po spożyciu Silicolgel czułam się bardzo dobrze, nie odczuwałam zaparć i wzdęć. Nie miałam żadnych problemów trawiennych, czułam się bardzo lekko.

Rafał

Otrzymałem zamówioną bezpłatną próbkę. Produkt starczył mi na niecałe dwa tygodnie, neutralny smak, przyjemna konsystencja…ale CO NAJWAŻNIEJSZE ZNIWELOWAŁ MOJE PROBLEMY GASTRYCZNE, m.in. obijanie, zgagę, biegunkę. Na pewno wrócę do tego produktu. Dziękuję.

Ewa

Stwierdzono u mnie przepuklinę roztworu przełykowego. 4 tygodniowa kuracja preparatem Silicolgel złagodziła dolegliwości związane z tą chorobą: zgagę, kwaśne odbijanie się, cofanie się treści pokarmowej do przełyku, bólu w nadbrzuszu. Po spożyciu Silicolgel zmniejszyła się kwaśność soku żołądkowego i uszkadzające działanie kwasu solnego na błonę śluzową żołądka. Zmniejszyły się dolegliwości związane z nadmierną ilością gazu w przewodzie pokarmowym.

Klaudia

Po zastosowaniu Silicolgel już widzę znaczną poprawę, żołądek zaczął pracować jak należy i czuje się o wiele lżej. Mogę polecić każdemu.

Maria

Od dłuższego czasu zmagam się ze z uporczywą zgagą. Stosowałam różne preparaty, ale efekt był krótkotrwały lub żaden. Pierwsza dawka Silicolgel-u była bardzo zaskakująca, takiej konsystencji się nie spodziewałam. Miałam wrażenie jakbym połknęła rozpuszczony „cement”, który zakleja wszystkie szpary, ale po chwili zaczynałam czuć ulgę. Najważniejsze w tym preparacie jest to, że szybko działa i przynosi natychmiastową ulgę. Poza tym zauważyłam, że zgaga występuje coraz rzadziej. Bardzo dziękuję.

Tadeusz

Witam-jestem miło zaskoczony-cierpię z powodu refluksu Zamówiłem darmową próbkę po dwóch dawkach -pomogło naprawdę polecam wszystkim!!!!

Agnieszka

Silicolgel spełnił moje oczekiwania i złagodził moje dolegliwości. Posiada odpowiednią konsystencję i smak co nie utrudnia jego stosowania. Produkt godny polecenia.

Tomasz

Chciałbym powiedzieć na wstępie, że IBS nas nie definiuje! Mamy o co walczyć w naszym życiu i powinniśmy się tego trzymać. Na zespół jelita drażliwego choruję od 5 lat. Dolegliwości pojawiły się znikąd i po tym czasie, nie wiem na pewno, co przyczyniło się do mojej obecnej sytuacji. Jako inżynier budownictwa prawie nigdy nie jadłem regularnie posiłków. Stres, spowodowany pracą i dotrzymywaniem terminów, mógł być jedną z tych przyczyn. Do moich głównych objawów należały zgaga, po każdym spożytym posiłku, nadmiar gazów, czasem biegunki i ciągłe bóle brzucha. Nasilające objawy IBS stawały się dla mnie nie do zniesienia, ciągle byłem zły, a moje frustracje wyładowywałem na moich pracownikach i niestety najbliższych. Moja żona zagroziła mi nawet rozwodem, po jednej z naszych kłótni. To był wyraźny sygnał, że muszę zacząć szukać alternatywnych rozwiązań do tych, które nie były skuteczne. Mimo regularnego zażywania antydepresantów, które miały uspokoić mój żołądek i innych leków wspomagających trawienie, wydawało się, że jestem skazany na życie z IBS w najgorszej postaci! Jednak jeden z moich kolegów wspomniał, że jego żona zażywa Silicolgel. Poprosiłem go o zakup leku i zacząłem „eksperymentalną terapię”, wcześniej oczywiście skonsultowałem się z moim lekarzem, a ten dał mi zielone światło na wypróbowanie Silicolgelu. Przyjmowałem jedną łyżkę stołową Silicolgel trzy razy dziennie i po miesiącu kuracji zacząłem odczuwać znaczną poprawę. Teraz, gdy moje objawy nawracają od razu stosuję Silicolgel i mogę cieszyć się spokojnym życiem u boku moich ukochanych dzieci i żony! Nawigacja wpisu AniaAgnieszka

Ania

Mam dwadzieścia dwa lata i cierpię na IBS od 7 lat. Zanim choroba się zaczęła, byłam aktywną, energiczną, ambitną, pewną siebie licealistką. Pierwsze objawy pojawiły po tym, jak ktoś wepchnął mnie do brudnego jeziora, w ramach żartu i połknęłam trochę wody. Nie wiem czy dokładnie to było przyczyną, ale od tamtej pory uczęszczałam tylko na 60% moich zajęć a moje oceny drastycznie się pogorszyły. Niestety przez moje dolegliwości i złe wyniki w szkole nie dostałam się na wymarzone studia. Ale w tej całej sytuacji, uśmiechnęło się do mnie trochę szczęścia i zdołałam się dostać na kierunek pokrewny do mojego wymarzonego. Niestety w czasie studiów sytuacja z moim zdrowiem ciągle się pogarszała – ciągłe biegunki, bóle brzucha i nieprzespane noce sprawiały, że nie byłam w stanie uczestniczyć normalnie w zajęciach. Moja samoocena spadła do minimum, aż stwierdzono u mnie depresję. Ciągłe wizyty u nowych specjalistów, niezliczone testy i badania, które nie wskazywały jasnego wyniku i źródła moich dolegliwości, a wdrożone terapie nie przynosiły żadnych efektów. Dopiero, gdy zaczęłam stosować Silicolgel, moje symptomy zaczęły powoli tracić na sile i mogłam zacząć normalnie funkcjonować! Ten naturalny lek na bazie kwasu krzemowego, pozwolił mi pozbyć się bóli brzucha, wzdęć i ciągłych biegunek. Silicolgel stosuję już od roku i w końcu mogę pochwalić się normalnym życiem studenckim. Uczęszczam regularnie na zajęcia i w tym roku bronię licencjat! Pracuję jako kelnerka w małej kawiarence, a moje życie uczuciowe bardzo rozkwitło. Wiem jedno, że z IBS można normalnie funkcjonować! Trzeba mieć wiele samozaparcia i szukać różnych rozwiązań, ale najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać!

Joanna

Po raz pierwszy zdiagnozowano u mnie zespół jelita drażliwego (IBS) dwanaście lat temu. Problemy żołądkowo – jelitowe wkradły się we wszystkie aspekty mojego życia. Pracowałam jako dyplomowana planistka miejska w Birmingham City Council. Z powodu złego stanu zdrowia, ciągłych nieobecności w pracy spowodowanych dokuczliwymi objawami ze strony przewodu pokarmowego, ataków lęku i depresji, straciłam pracę. Stan mojego zdrowia wpłynął na wszystkie moje relacje. Nie byłam w stanie jeździć w długie podróże samochodem, pływać z synem, wyprowadzać psa. Posiadam konia, ale przestałam na nim jeździć z obawy przed wystąpieniem objawów na podwórku. W zasadzie każdy aspekt mojego życia został dotknięty: mój styl życia, finanse, małżeństwo i hobby. Mój lekarz przepisał mi jako kurację antydepresanty i kodeinę, próbowałam też naturalnych metod leczenia, ale bezskutecznie. Leki przeciwdepresyjne nie złagodziły żadnych objawów żołądkowo-jelitowych, ale pomogły złagodzić napady lęku i depresję, których doświadczałem w wyniku tej choroby i jej wpływu na moje życie. Przyjaciel polecił mi Silicolgel, ale po wypróbowaniu wcześniej naturalnych produktów, które działały nie dłużej niż tydzień lub dwa, byłam bardzo sceptyczna, co do Silicolgelu. Stosuję Silicolgel od ponad pięciu lat i złagodził on wszystkie objawy, z którymi się borykałam: skurcze żołądka, ból, problemy z jelitami i wzdęcia. Wszystkie aspekty mojego życia uległy poprawie, pozostały tylko sporadyczne bóle brzucha, ale zdecydowanie nie tak drastyczne, jak wcześniej. Znów mogę odwiedzać rodzinę, czując się pewna, że ​​nie będę musiała podróżować z poczuciem ciągłego niepokoju, że być może będę musiała skorzystać z toalety.

Karola

Po raz pierwszy problemy z trawieniem pojawiły się byłam nastolatką. Miałam biegunkę, wzdęcia i bóle brzucha, które nie mijały przez długi czas. Najgorsze wydarzyło się we wczesnych latach 50-tych, kiedy z powodu wysokiej gorączki i silnego bólu brzucha trafiłam do szpitala. Zdiagnozowano u mnie zapalenie uchyłków. Kiedy objawy choroby zaostrzają się, ból staje się nie do zniesienia. Najpierw odczuwam dokuczliwy ból w boku, jakbym miała infekcję dróg moczowych, potem wzdęcia, a na końcu biegunkę przeplataną napadami zaparć. Ból jest potworny, a w przeszłości nie byłam w stanie go opanować bez morfiny. W gazecie zobaczyłam reklamę Silicolgel. Wspomniałam o tym produkcie mojemu lekarzowi, ponieważ przy moich dolegliwościach stosuję różne leki i chciałam mieć pewność, że mogę wypróbować nowy lek. Wakacje w Hiszpanii były odpowiednim momentem na wypróbowanie Silicolgelu. Brałam trzy łyżki stołowe dziennie i nie mogłam uwierzyć, jak szybko to złagodziło moje objawy. Podczas przyjmowania Silicolgelu nie pojawiły się już żadne wzdęcia ani kłucia w boku. Co więcej nie miałam również problemów z trawieniem. W tej chwili przyjmuję zaledwie jedną łyżkę stołową dziennie, ale jeśli poczuję, że coś się dzieje z moim organizmem, wracam do trzech razy dziennie. Przyjmuję Silicolgel od kwietnia 2015 i od tego czasu nie mam żadnych problemów. Ulga od codziennych przykrych objawów, których doświadczałam, jest absolutnie niewiarygodna. Jestem teraz wolna od bólu i wzdęć! Jak dobrze jest móc kontrolować objawy choroby. Do tej pory to mój mąż robił wszystkie zakupy do domu. Teraz już mogę wychodzić razem z nim i czerpać radość z tych prostych czynności. Wcześniej, odwiedziny rodziny trwały bardzo krótko ze względu na moje przykre dolegliwości. Dziś spędzamy razem całe dnie i cieszymy się tymi spotkaniami. Stałam się bardziej towarzyską osobą. W piątkowe wieczory odwiedzamy razem z mężem nasz lokalny pub lub delektujemy się kolacją z przyjaciółmi.

Maria

Od ponad 9 lat cierpię na dolegliwości żołądkowe. Pojawiają się zgaga, wzdęcia oraz dyskomfort. Rok temu otrzymałam do wypróbowania od mojego przyjaciela butelkę Silicolgel. Silicolgel pomógł mi pozbyć się wszystkich dolegliwości. Jak tylko poczuję objawy zbliżającej się zgagi, od razu zażywam Silicolgel. Pierwszy raz miałam okazję wypróbować Silicolgel, kiedy pewnej nocy odczuwałam bardzo silne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego oraz kołatanie serca. Po 20 minutach od zażycia Silicolgel znowu mogłam spokojnie położyć się do łóżka i spać do rana. Nie mogłam w to uwierzyć – normalnie spędziłbym całą noc chodząc w kółko po pokoju, albo próbując się wygodnie ułożyć, często zasypiając opartą na poduszkach. Mam wrażenie, że wypróbowałam już każdy produkt dostępny na rynku jednak żadnego z nich nie mogę porównać do działania Silicolgel. Ten preparat bardzo ułatwił mi moje codzienne funkcjonowanie. Na wszelki wypadek, Silicolgel zawsze zabieram ze sobą gdy jestem poza domem. Dzięki temu, jak tylko pojawią się niepokojące objawy biorę Silicolgel i nadal mogę kontynuować to co robiłam, zamiast szukać najszybszej drogi do domu. Lubię spędzać czas ze znajomymi, szczególnie latem spędzam sporo czasu poza domem. Od kiedy poznałam Silicolgel nie jestem zmuszona wracać wcześniej do domu lub spędzać bezsennych nocy, niespokojnie krążąc po pokoju. Silicol zdecydowanie zmienił moje życie na lepsze.